AKCE
AKCE
Právě teď v Českých Budějovicích baterie k setu ZDARMA a mnoho dalšího v akčním letáku ve spolupráci s XTline. Akce platí do 1.4.2023!
Česká firma Narex přichází na trh s novými LED svítilnami a k vybraným strojům přidává dárky v hodnotě až 1526,-Kč dle Vašeho výběru! Akce platná do Vánoc 2022 u nás na prodejně v Č.Budějovicích.
Právě nyní nabízíme profesionální montážní/dílenský vozík HONITON HA250 nebo HA230 za top bezkonkurenční cenu 24990,-Kč s doživotní zárukou na vady materiálu. Vystavíme vám plnohodnotnou fakturu včetně DPH 21%. Uvedená cena je samozřejmě včetně DPH. Pro bližší info mě kontaktujte na telefonu. Děkuji, Kotman.
nebo
nebo vozík Stavtool PWT220 za 12990,-Kč vč. DPH. Více info zde:
Představujeme vám novinku na naší prodejně a to profesionální měřící přístroje od firmy NIVEL SYSTEM. Nivelační optické přístroje, lasery křížové, podlahové, rotační, dálkoměry a bagrový senzor. Hobby křížové lasery značky Solight od 1090,-Kč - vyrobeno v České republice.

Profesionální nářadí Narex se slevou až 15-20% z katalogových cen (ceník) aktuálně platných i v letošním roce 2023.

Nejnovější katalog Narex platný i pro rok 2023 k nahlédnutí zde.

Profesionální gola sada HONITON H4056 1/4" a 1/2" 94 dílů, DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA.

Více info: http://www.xtline.com/cs/produkt/honiton-sada-hlavic-14-12--94-dilu__H4056/

CENA: 1.990,-Kč

Narex úhlová bruska EBU 125-10, příkon: 950W, hmotnost: 2kg. Obratná úhlová bruska SLIMDESIGN s univerzálním použitím. SLIMDESIGN motorová skříň s obvodem pouhých 188 mm pro perfektní ovládání a snadnou manipulaci. Výkonný 950W silný motor pro účinné řezání a broušení materiálů. Ochrana proti opětovnému zapnutí stroje při přerušení dodávky el. proudu. Optimalizovaný spínač s aretací stálého chodu. Větrací otvory se speciální mřížkou pro účinnější chlazení motoru a zamezení vniku hrubých nečistot. Pevný ochranný kryt pro vysoký stupeň ochrany uživatele. Plochá převodová skříň pro pohodlnou práci i na stísněných místech. Ergonomické přídavné držadlo pro jisté a bezpečné uchopení stroje. Flexibilnější práce a snadnější manipulace kolem obrobku díky 4 m dlouhému a robustnímu gumovému kabelu.

CENA: 2.190,-Kč

Narex úhlová bruska EBU 230-26 REAL POWER, příkon: 2600W, hmotnost: 6kg. Silná uhlová brúska REALPOWER s všestranným použitím. Důležité znaky: Úhlová bruska s výkonným 2 600W silným motorem pro rychlé a efektivní dělení, broušení a kartáčování kovů, stejně jako pro dělení různých stavebních materiálů. Multifunkční elektronika: ochrana před opětovným zapnutím brání samovolnému spuštění nářadí po výpadku elektrického proudu, SOFTSTART - omezení rozběhového proudu pro pozvolný náběh do pracovních otáček. Robustní hliníková hlava s aretačním tlačítkem. #Kompaktní konstrukce pro jednodušší manipulaci a ovládání stroje. Optimální 3m délka síťového kabelu. Pevný ochranný kryt pro vyšší bezpečnost uživatele při prasknutí brusného kotouče. Ergonomické přídavné držadlo pro pro jisté a bezpečné uchopení stroje. Pohodlné přídavné držadlo SOFTGRIP.

CENA: 3.690,-Kč

Elektropneumatické vrtací kladivo Narex EKV 21 SPEEDDRILL kombinující výhodu vrtacího kladiva a příklepové vrtačky. Technické parametry: příkon 700W, energie úderu 2,3 J. Hlavní přednosti:

- Unikátní příklepový systém SPEEDDRILL propojuje účinnost kladiva s rychlostí příklepové vrtačky

- Pracovní režimy: příklepové vrtání, vrtání bez příklepu a šroubování

- Ergonomické kompozitní držadlo s antivibračním kloubem CONTROLVIBRATIONSYSTEM absorbuje vibrace a snižuje jejich škodlivé vlivy

- Rychlá a pohodlná výměna vrtáků díky upínací hlavě se systémem SDS-plus

- Rychloupínací sklíčidlo s přechodovým adaptérem pro vrtání bez příklepu

- Bezpečnostní kluzná spojka pro citlivé odpojení

CENA: 2.690,-Kč

Montážní kombinované kladivo Narex EKK 31-QS (QUICKSYSTEM)

Technické parametry:
Napájecí napětí 230 V, Upínání SDS-plus, Jmenovitý příkon 850 W, Doporučený o vrtání v betonu 8–18 mm, Max. o vrtání: Beton 30 mm, Zdivo 82 mm, Dřevo 40 mm, Ocel 13 mm, Max. o vrutu do dřeva 10 mm, Otáčky naprázdno 0–1 500 /min, Údery naprázdno 0–5 000 /min, Energie úderu 4,0 J, o upínacího krku 54 mm, Hmotnost 3,6 kg.

Přednosti výrobku:
-navržené pro instalatéry, zedníky a obkladaček
-vhodné pro demolice keramických obkladů a dlažeb, drážkování, osekávání omítek, drobné zednické práce, pomocné technologie
-kompaktní jednoúčelový stroj pro dosažení maximálního sekacího výkonu
-robustní zalomená převodová skříň z hliníkového tlakového odlitku zvyšuje tuhost celé konstrukce a prodlužuje životnost převodů a motoru
-ergonomické kompozitní držadlo s antivibračním kloubem CONTROLVIBRATIONSYSTEM absorbuje vibrace a snižuje jejich škodlivé vlivy
-rychlá a pohodlná výměna sekáčů díky upínací hlavě se systémem SDS-plus
-možnost polohování sekáče v rozsahu 0–360°
-pohodlné přídavné držadlo SOFTGRIP

PRO POPIS A DETAIL ROZKLIKNOUT OBRÁZEK KOMBINOVANÉHO KLADIVA!

CENA: 4.390,-Kč

Ceník pilových plátků Narex, k dostání u nás na prodejně.

Akce jsou platné do data uvedeného u dané akce nebo do vyprodání zásob.

MGEyN