O NÁS
O NÁS

Dle nařízení vlády nesmíme do prostoru prodejny pouštět více lidí. Z těchto důvodů i z důvodu bezpečnosti, bude provoz prodejny omezen na objednávky osobně přímo u výdejního místa nebo nejlépe v telefonické/elektronické formě. Objednávky budou vydávány z výdejního okna vzadu ve dvoře u skladu. Dostanete se sem vjezdovou bránou, půjde platit jak hotově tak platební kartou.

Živnostníci/firmy mají vstup do prodejny povolen – s rouškou (počet lidí na prodejně bude regulován).

 

Objednávat můžete na tel. čísle: 723 469 061 nebo 602 119 851 nebo elektronicky na prodejna@zelezarstvicb.cz

 

OTEVÍRACÍ DOBA po dobu karantény nebo do odvolání:

Po – Pá: 7:00 až 15:00

So-Ne: zavřeno

Naše prodejna je nástupcem bývalé prodejny firmy OSP České Budějovice a.s., která fungovala od roku 1998 až do r. 2010. Za její dlouhou historií stál totální výprodej, následně její odkoupení a zaměření se na potřeby pro řemeslníky, pro stavbu, zahradu, dům, ...

 

 

Naleznete u nás široký sortiment zboží jako jsou zednické, malířské a stavební potřeby, pracovní pomůcky, ruční nářadí, elektrické nářadí a příslušensví k němu, spojovací materiál, kotevní techniku, zámky a vložky, kování, zahradní a kutilské potřeby, nástroje, kouřovinu, vybavení pro dílnu, atd.

 

 

Jsme otevřeni spolupráci jak s právnickými tak i fyzickými osobami, kde jsme schopni Vám nabídnout spolupráci formou odběratelských slev a popřípadě dodáním zboží přímo na stavbu nebo do dílny. Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu nebo přímo telefonicky.

 

 

V našem sortimentu najdete značky jako jsou: Narex, Ferm, Worx, Worksite, Pilana, Festa, FAB, Hobes, Tokoz, Silca, Orion, Soudal, Henkel, Ceresit, Pattex, Ceys, Fischer, Fruilsider, Fiskars, Honiton, Tesa, Schuller Ehklar, Spokar, Hawera, Stanley, Rostex, Projahn, Oregon, Stachema, JCB, GP, Philips, Horizont, Magg, Tyrolit, Sonnenflex, Luga Abrasiv, Osborn, Zbirovia, Tona, Montolit, Knipex, Wera, Enco, York, Bondhus, Rostex, Star, Richter, XTline, Stavtool, GK tools, Ruko Germany, Den Braven atd.

 

 

MzA0M2Z