O NÁS
O NÁS

AKTUÁLNÍ INFORMACE K 1.4.2021

OTEVÍRACÍ DOBA VELIKONOCE

 

2.4.2021 = PÁTEK                                        ZAVŘENO

3.4.2021 = SOBOTA      OTEVŘENO       8:00 až 11:00

5.4.2021 = NEDĚLE                                      ZAVŘENO

6.4.2021 = PONDĚLÍ                                    ZAVŘENO

od 7.4.2021 = od ÚTERÝ  OTEVŘENO   7:00 až 16:30

Naše železářství je OTEVŘENO! Otevírací doba je standardní a to od 7:00 do 16:30 každý všední den pro všechny občany!

Máme otevřený i maloobchod jelikož spadáme do vyjímky, dle jediného relevantního zdroje, kterým jsou stánky Vlády ČR na které se můžete podívat ZDE. Vyjímka je v článku 1. odstavec r) prodejen domácích potřeb a železářství + spotřební elektroniky, přístrojů a dalších výrobků pro domácnosti + l) prodejen zahrádkářských potřeb.

Dle nařízení vlády ohledně aktuální situace bude počet lidí na prodejně regulován. Pokud bude zamčeno, nachází se právě na prodejně více lidí než je možno, a proto prosím chvilku vyčkejte než vyjde další zákazník.

 

 

VSTUP VÝHRADNĚ SE ZAKRYTÍM ÚST A NOSU A TO RESPIRÁTOREM TŘÍDY FFP2 NEBO VYŠŠÍ !!!

 

 

Dodržujte prosím 2m odstup od personálu a ostatních zákazníků.

 

 

OTEVÍRACÍ DOBA

 

Po – Pá   7:00 - 16:30

Sobota    8:00 - 11:00

Naše prodejna je nástupcem bývalé prodejny firmy OSP České Budějovice a.s., která fungovala od roku 1998 až do r. 2010. Za její dlouhou historií stál totální výprodej, následně její odkoupení a zaměření se na potřeby pro řemeslníky, pro stavbu, zahradu, dům, ...

 

 

Naleznete u nás široký sortiment zboží jako jsou zednické, malířské a stavební potřeby, pracovní pomůcky, ruční nářadí, elektrické nářadí a příslušensví k němu, spojovací materiál, kotevní techniku, zámky a vložky, kování, zahradní a kutilské potřeby, nástroje, kouřovinu, vybavení pro dílnu, atd.

 

 

Jsme otevřeni spolupráci jak s právnickými tak i fyzickými osobami, kde jsme schopni Vám nabídnout spolupráci formou odběratelských slev a popřípadě dodáním zboží přímo na stavbu nebo do dílny. Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu nebo přímo telefonicky.

 

 

V našem sortimentu najdete značky jako jsou: Narex, Ferm, Worx, Worksite, Pilana, Festa, FAB, Hobes, Tokoz, Silca, Orion, Soudal, Henkel, Ceresit, Pattex, Ceys, Fischer, Fruilsider, Fiskars, Honiton, Tesa, Schuller Ehklar, Spokar, Hawera, Stanley, Rostex, Projahn, Oregon, Stachema, JCB, GP, Philips, Horizont, Magg, Tyrolit, Sonnenflex, Luga Abrasiv, Osborn, Zbirovia, Tona, Montolit, Knipex, Wera, Enco, York, Bondhus, Rostex, Star, Richter, XTline, Stavtool, GK tools, Ruko Germany, Den Braven atd.

 

 

NzE2MzliN